Bizi Tanıyın

2000'den Beri

Fikret Ayyıldız Reklam

Geçmişinde 14 yıllık tecrübesi olan personel ile 2000 yılında Ankara Ulus'ta kurulan firmamız, 2014 yılından itibaren İvedik Organize Sanayi Bölgesine daha geniş makine parkuru ve daha büyük alanıyla hizmet vermektedir.

Gelişen teknolojiyle birlikte baskı teknolojilerini geliştirmeyi kendine hedef edinen bir misyon ile baskı alanında titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sürekli Kalite

Sürekli kalite” düsüncesiyle basladığımız 2000 yılındaki yolculugumuza, büyük bir kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunmak, sektörde önde gelen firmalardan olmak idealimiz. Bu idealle çiktigimiz yolda “Sürekli kalite” sloganiyla kurdugumuz firmamız sektörde kendimize önemli bir pazar edindik. Daha sonra kuruluş amaçlarımızdan olan reklam, metal markalama, serigrafi ve tampon baskı firmamızı 2000 yılında faaliyete soktuk.

fikret ayyıldız reklam

Çalisma prensibi olarak; en iyi hizmet kalitesine, en uygun fiyatla, en kisa zamanda ulasmayi hedefleriz. Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden yenilikçi kadronun olusturduğu ekip çalışması, Müsteri beklentilerine ve hedeflerine uygun projelendirme...

fikret ayyıldız reklam
Çözüm Ortağınız

Referanslar

Firmamız, birçok sektörde markalama hizmeti vermektedir. Markanızın, ürününüzün kalite algısı, ilk önce etiketi ile kendini göstermektedir. Ayyıldız Reklam ASELSAN gibi birçok kurumun onaylı tedarikçisidir.
Metal Etiket Ankara
Metal Etiket Ankara
Metal Etiket Ankara
Metal Etiket Ankara
Metal Etiket Ankara
Metal Etiket Ankara